Dana 22. ožujka 2019. godine u suradnji s Institutom za waldorfsku pedagogiju u Zagrebu, imali smo čast organizirati predavanje Godija Kellera.

Poznati waldorfski pedagog, Godi Keller, neovisni je međunarodni predavač, učitelj i pisac, koji iza sebe ima bogat pedagoški put: više od osamnaest godina radio je i podučavao u waldorfskim školama, više od desetljeća predavao je na Rudolf Steiner University Collegu u Oslu, a već desetak godina sudjeluje u obrazovanju waldorfskih učitelja i odgajatelja u Ljubljani i Zagrebu.

Godi Keller govorio je o relevantim odgojno-obrazovnim pitanjima u današnjem društvu; o izazovima s kojima se u učionici susreću današnji nastavnici, o tome zašto raste broj učenika koji napuštaju školovanje te o problemu manjka istinskog interesa među učenicima.