Klub studenata pedagogije Filozofskog fakulteta u Zagrebu poziva vas, studente, pedagoge, istraživače i znanstvenike na sudjelovanje u znanstveno-stručnom skupu Pedagoška pletenica – umrežavanjem do osnaživanja koji će se održati 24. i 25. studenoga 2023. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Znanstveno-stručni skup Pedagoška pletenica – umrežavanjem do osnaživanja zamišljen je kao mjesto okupljanja i povezivanja studenata pedagogije, pedagoga te istraživača i znanstvenika. Kao glavne ciljeve nadolazećeg skupa navodimo promicanje pedagogije kao struke te umrežavanje studenata, stručnjaka i znanstvenika pedagogije Republike Hrvatske.

Prijaviti se možeš putem linka (https://forms.gle/A4iRo9iGLUSBhXLs8), a prijave traju do 25. rujna 2023. godine. Broj sudionika zbog prostornog kapaciteta biti će ograničen. Vaše sudjelovanje na skupu može biti aktivno ili pasivno. Ukoliko ste se odlučili za aktivnu participaciju moguće je prijaviti se izlaganjem znanstveno-istraživačkog rada, umjetničkog rada ili interaktivnog rada u obliku pedagoške radionice.

Prijava aktivnog sudjelovanja zahtjeva prilaganje sažetka vašeg rada bilo da se radi o znanstveno-istraživačkom radu, umjetničkom radu ili interaktivnom radu. Putem Dokumenti (https://ksp.ffzg.unizg.hr/index.php/dokumenti/) nalaze se Upute za pisanje sažetka gdje možete vidjeti primjere različitih radova te što sve oni moraju sadržavati.

Klub studenata ima ograničena sredstva, ali određenom broju izlagača i sudionika skupa financirat ćemo smještaj i obrok. Popis izlagača i osoba kojima ćemo financirati smještaj i obrok, kao i sve druge relevantne informacije, bit će objavljeni 15. listopada 2023. godine.

Za sve nedoumice i pitanja možete nam se javiti putem e-maila kspfilozofskifakultet@gmail.com

Uzbuđeno iščekujemo Vaše prijave!

Vaš KSP

Organizacijski odbor: Petra Tršek, Lora Pivac, Ana Šestanović, Barbara Kiš, Bruna Kovačević, Dorotea Belačić, Eugen Evačić, Filip Bosnar, Ivan Hadeljan, Jurica Čehok, Viktorija Ulamec, Ivona Filipić

Categories: Projekti