Dragi ljubitelji pedagogije,

drago nam je da možemo predstaviti novi događaj u organizaciji Kluba studenata pedagogije FFZG – panel diskusiju „Pedagoško povjerenje u doba društva spektakla“ koja će se održati 20.10. na Filozofskom fakultetu u Konferencijskoj dvorani na 2. katu Knjižnice FFZG, s početkom u 17h. 🥳

Razgovarat ćemo o aktualnim problemima s kojima se susrećemo u pedagogiji danas, pogotovo o problemima nastalim nakon ili zbog korona krize u modernom tehnološkom društvu koje sve više odgovara društvu spektakla.

Cilj nam je ovog panela ostvariti demokratičan i uvažavajući prostor između stručnjaka, praktičara i studenata u kojem će se svi osjećati ugodno i pozvano podijeliti svoja mišljenja i iskustva. Prema tome, panel neće imati ”klasičan” oblik već će biti prilagođen cilju koji želimo postići – susret istih i različitih u mišlju i riječi.

Zato se opustite ako mislite da je Panel „preozbiljan“ za Vas, svi su dobrodošli podijeliti svoja iskustva i razmišljanja, od studenata prve godine do iskusnih praktičara! 🤓

PRIJAVITE SE OVDJE 👉https://forms.gle/6w1qJvF1rbVaNAxp7

Vidimo se 20.10. na FFZG!

Vaš KSP ❤️

Categories: Novosti